serwiszglossie

Matura 2017 wypadła znakomicie

 

Dodał: Mirosław Gutowski       5 lipca 2017r.
NOWE ZDJĘCIA Z 70-LECIA LICEUM !!!!!!!!!!!

  Proszę kliknąć w dowolne zdjęcie, by zobaczyć wszystkie....

    

Dodał: Mirosław Gutowski       30 czerwca 2017r.
Archiwalne fotografie

   Spełniamy prośby wielu absolwentów odwiedzających cyklicznie nasz serwis i publikujemy archiwalne fotografie, których żródłem są pamiątkowe kroniki klas zgromadzone na przestrzeni 70-lecia!

 UWAGA!

  Prosimy o nadsyłanie fotografii relacjonujących spotkania podczas obchodu Jubileuszu 70 - Lecia Liceum wraz z opisem na e-mail: komunikacja@lo.bartoszyce.info lub na adres LO. Każdą opublikujemy!

>>FOTO ARCHIWUM LO>>

 

Dodał: ZM       29 marca 2017r.
Konkurs literacki

Organizatorzy Jubileuszu 70-lecia Liceum zapraszają do udziału w konkursie literackim na fraszkę o szkole, nauczycielach, uczniach.

Regulamin:

  1. Uczestnikiem może być absolwent lub uczeń naszego LO.
  2. Na konkurs można przesłać od 1 do 3 fraszek.
  3. Utwory muszą być zatytułowane.
  4. Wysłanie podpisanego utworu jest równoznaczne ze zgodą autora na przetwarzanie jego danych w zakresie publikacji i innej formy wykorzystania jego utworu.
  5. Absolwenci podają rok ukończenia LO ( i ewentualnie poprzednie nazwisko), a uczniowie klasę.
  6. Decyzje jury konkursu nie podlegają zaskarżeniu i są ostateczne.
  7. Wręczenie nagród odbędzie się 9 czerwca 2017 roku podczas gali 70-lecia Liceum.

Nagrodą w konkursie będzie statuetka zwana"Żeromkiem". Prace można przesyłać do 31 maja na adres kedzierska-agnieszka1@wp.pl

p. prof. A. Kędzierska

Dodał: MG       22 marca 2017r.
Zjazd maturzystów - rocznik 1981

   W dniu 4 czerwca 2016 roku jak co 5 lat, spotkali się maturzyści rocznik 1981. Rozpoczęcie tradycyjnie nastąpiło, dzięki uprzejmości Dyrekcji, w gmachu szacownego liceum, gdzie mogliśmy obejrzeć jak zmieniają się „ nasze” sale lekcyjne. Gdzie siedzieliśmy, z kim rozmawialiśmy, jakie ciekawe i śmieszne zdarzenia zachowały się w naszej pamięci. I to wszystko na gorąco komentowane w poszczególnych pracowniach. Na koniec jeszcze grupowe zdjęcie w szkolnej auli i spacerek do restauracji „Ardi” na dalszy ciąg spotkania.

   Każde spotkanie ( a to już piąte z kolei) organizujemy w innym miejscu. Rozpoczęliśmy po 15 latach i kontynuujemy do dziś w cyklach pięcioletnich, choć padały propozycje częstszych spotkań. Kto wie może nam się uda?

   Czy spotkanie można zaliczyć do udanych? Chyba tak, bo większość z nas do domu czy hotelu trafiła rankiem, a zdjęcia na balkonie ze wschodem słońca w tle będą wspaniałą ozdobą wielu naszych albumów. No i ten prezent od miasta w postaci pokazów fajerwerków o północy. Dziękujemy i do zobaczenia za 5 lat ( a może szybciej?).

autor tekstu: Krzysztof Dyrwal

 

Dodał: ZM       16 czerwca 2016r.
Zjazd Absolwentów 2012 za nami
 

16 i 17 czerwca odbyły się obchody 65 lecia LO Bartoszyce połączone oczywiście ze zjazdem absolwentów. Na uroczystości przybyła pokaźna grupka absolwentów z całej Polski oraz zaproszeni goście z ramienia powiatu, miasta oraz oraz innych instytucji i służb. Po części oficjalnej oraz artystycznej absolwenci zwiedzali szkołę i odświeżali klasowe znajomości. Pierwszy dzień zakończył się uroczystym bankietem w dworku Dębówko.
Również w niedzielę 17 czerwca można było zwiedzać szkołę.
fotorelacja w dziale "galeria"

 

Dodał: MG       19 czerwca 2012r.